Duyuru Paneli Link...
Duyuru Paneli
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları
#1
Bugün koşullar pek net değil hatta kaygan bir zeminde ilerlemekteyiz. Gökyüzü enerjilerinde yanılgı, yanılsama, hayal kırıklıkları, fedakarlıklar ve vazgeçişler var sanki. Özellikle günün ilk bölümünde değerlendirmelerimizi yaparken iki kere düşünelim sonra adım atalım.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren iletişim trafiğin hızlanabilir. Arkadaşlarınla ve sevdiklerinle sosyal organizasyonlar yapabilir, anlık kararlarla harekete geçebilirsin. Fakat aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, verilen sözlerin tutulmamasından dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsin.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; alternatif kazanç kaynakları arayışında olabilirsin. Ticari iş birlikleri, sosyal medya ya da ortaklıklar gelirlerinde artış olmasını sağlayabilir. İş hayatında kurduğun ilişkilerin faydası dokunabilir. Ancak yaptığın işlerden elde edeceğin kazanç senin beklentilerini karşılamayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; hâlâ burcunda hareket eden Ay, günü hareketli ve yoğun bir tempoda geçireceğine işaret etmekte. Aynı görüşü paylaştığın kişilerden destek alarak girişimlerde bulunabilir, sosyal medya da aktif olabilirsin. Aldığın haberler romantik ilişkilerde fazla hevesli davranmana neden olabilir.


Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; içine kapanarak düşüncelere dalabilir, durum değerlendirmesi yaparken kararsızlığa düşebilirsin. Finansal iş birlikleri seni endişelendirse bile beklenmedik bir şekilde destekler alabilir, kulislerden bilgi akışı sağlayabilirsin. Fakat vazgeçmeye meyilli oluşun girişimlerde bulunmanı engelleyebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; bugün arkadaşlarınla iletişim halinde olabilir. Yakın ilişki de olduğun kişilerden destek alarak, hedeflerine ilerlemek için harekete geçebilirsin. Sosyal ortamlarda veya derneklerde göz önünde olabilir, organizasyonlar planlayabilirsin. Ancak bazı gecikmeler ikilemde kalmana neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında hareketli saatler geçirebilirsin. Yeni gelişen iş birlikleri ve ekip çalışmaları kariyerinde olumlu atılımlar yapmanı sağlayabilir. Ancak ürettiğin çözümler ve sıra dışı fikirler yakınında olan kişiler tarafından sahiplenilebilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; gün içinde kafan karışabilir, düşüncelerinden emin olamayabilir, birçok angaryayla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Sonrasında keyif aldığın ortamlarda yer alabilir, görüş ve inançlarını paylaşabilirsin. Sevdiklerinin seni her konuda desteklediğini hissedebilir, fikir alışverişlerinden fayda görebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; fikir alışverişlerinde bulunmak kredi, vergi, sigorta, miras gibi işlerinde uzlaşma sağlamana yardımcı olabilir. Gayrimenkul konularında araştırma yapabilirsin. Ama düşüncelerinden emin olmadan harekete geçmen, girişimlerinden yarı yolda vazgeçmene neden olabilir. Harcamalarında dikkatli olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; bugün tek başına hareket etmekte zorlanabilir, karşındakilerle beraber ortak adımlar atabilirsin. Fakat koşulların netleşmemesi ertelemelere ya da hayal kırıklıklarına neden olabilir. Sonrasında yakın çevrenden alacağın destekle, anlaşmalar imzalayabilir, iş birlikleri kurabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; yoğun ve tempolu bir gün geçirebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle iletişim trafiğin hızlanabilir, yeni projeler içine girebilirsin. Ekonomik iş birlikleri sana kazanç sağlayabilir. Farklı bakış açıları geliştirmene yarayacak ilişkiler geliştirebilirsin. Fakat sözlerin yerine getirilmemesi, kafanın karışmasına neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; bugün harcamalarına dikkat etmelisin. Risk aldığın konularda hayal kırıklığı yaşayabilir, beklentilerinin karşılanmamasından dolayı girişimlerden vazgeçebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde fikir alışverişleri ve entelektüel faaliyetler seni mutlu edebilir, sosyal medyadan gelişen ilişkiler hayatına renk katabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ev ve aile hayatında hareketlilik yaşanabilir, taşınma, tadilat ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlar alabilirsin. Gizli ilişkiler ve kulislerden gelen haberler heveslenmene neden olabilir. Fakat sonrasında kararsızlığa düşebilir, başlattığın girişimleri erteleyebilirsin.
Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
hack forum warez script webmaster forumu torrent oyun