Duyuru Paneli Link...
Duyuru Paneli
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları
#1
Günlük Burç Yorumları | 10 Ocak 2020
Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu
Yaratıcısınız ve bugün becerikli bir gün daha geçirebilirsiniz; böylece başarılı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz! Tamam, hırslısınız da ama çiğneyebileceğinizden daha fazla ısırmayın! Yeteneklerinizden emin olun, sıkı çalışın ve ihtiyatlı olun. Sonunda kazanan siz olabilirsiniz. Aşk hayatınızda bu üretken halinizden faydalanacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bugün omuzlarınızdaki mali sorumluluk yükünü hissedebilirsiniz. Giderlerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Para, günün ilerleyen saatlerinde beklenmedik kaynaklardan size ulaşabilir. Tarafsız bir karar verebiliyorsanız, mali cephede harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Size tavsiyemiz bu çizginizden ayrılmamanız, böylece pozitif enerji akışı size doğru gelecektir!


İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bugün, muhtemelen tüm mercilerden çabalarınız için teşvik ve destek alabilirsiniz. Sürpriz bir armağanınız olabilir ve en basit açıklamalarınızla bile gerginliği giderebilme yeteneğiniz test edilebilir. Yine de, yaşadığınız durumlara yükselebilir ve cesaretinizi kanıtlayabilirsiniz. Bu aşamada sağlığınıza iyi bakmak önemlidir!

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Eğer bir borsacı iseniz, işlerin sizin için iyi gitmediğini hissedebilirsiniz. Bugün borsacı olduğunuz için pişman bile olabilirsiniz. Üreticiler yeni bir ürünün piyasaya sürülmesini geciktirebilirler. Ancak ufak bir beklemeden sonra ürünü hızlı bir şekilde gerekli mercilere ulaştırabilirsiniz, sadece bugün olmasa iyi olur! Size iyi şanslar diliyoruz.

Günlük Burç Yorumları | 10 Ocak 2020
Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Herkes farklı olmak istiyor. Ancak zaten benzersiz olduklarının farkında bile değiller. Bugün, işte bu kafada insanlarla tanışabilirsiniz, bazıları sabrınızı bile test edebilir. Bir takımda çalışmanın çeşitli egoları ve fikirleri dengelemek anlamına geldiğini hiçbir zaman unutmayın. Bugünün size tavsiyesi: sadece çatışmalardan kaçınmanın bir yolunu aramak yerine, farklı inanç sistemleriyle başa çıkmayı öğrenmenin bir yolunu bulun!

Başak Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendinize zaman ayırın ve iç gözleminizi yapın. Ofis size bir savaş cephesi olarak gözükebilir ve orada işler daha da zorlaşabilir. Bu sebeple tüm dikkatinizi işinize vermeniz gerekebilir. Aynı zamanda yeni aşkınız bugün çiçek açabilir ve arkadaşlarınızla güzel ve sakin bir akşamın tadını çıkarabilirsiniz. Önce iş sonra aşk sıralamasına uyarak bugünün planlamasını yapmanızı öneririz.


Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bazı günler bir anda geçerken, bazı günler geçmek bilmez! Bugün yaşlılarınızla uğraşmanız söz konusu olduğunda, o geçmeyen günlerden biri olabilir. Açık artırma tekliflerini veya kapalı teklifleri ertelemek akıllıca olacaktır. Bazen, sabırla beklemek en iyi politikadır, özellikle de iş arayan biri iseniz. Anında başarı beklemeyin. Bugün tüm konularda bol miktarda önlem almayı unutmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
Bugün rutininize tamamen dalmış olabilirsiniz. Bu sizin için üç gün aynı yemeği yemek kadar sıkıcı olabilir. Ancak bu yorucu gün heyecan verici bir akşama dönüşebilir – bu yüzden şaşırmaya ve şaşırtmaya hazır olun. Ufak bir ihtimalde olsa gününüzün keyiflendiğine şahit olabilirsiniz. Hiç olmadı yarını bekleyeceksiniz; nasıl olsa gün dediğin 24 saatten ibaret değil mi?

Günlük Burç Yorumları | 10 Ocak 2020
Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu
Aşk oku tam kalbinizden vurmak üzere! Bugün sevgi okyanusunda yüzebilir veya çalkantılı duygularla yüzleşebilirsiniz. Karşı cinsten bir üye SOS çağrılarınızı cevapladığında kurtulmanız çok kolay olacaktır. Kendinizi emin ellere rahatça bırakabilirsiniz! Uzun zamandır aradığınız aşkı bulmuşken, bu işi nikah masasında bitirme olasılığınız yüksek!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
İşler bugün enerjinizi kurutabilir! İş rakipleri, itibarınızı bozmak ve sizi yetersiz olarak yansıtmak için birçok yol deneyebilirler. Ama siz çok akıllı olduğunuzu kanıtlayabilir ve onların yollarını kesebilirsiniz. Aslında rakiplerinize, kazanan olmak için gereken her şeye sahip olduğunuzu bugün gösterebilirsiniz. Üstünlüğünüz onların üzerinde uzun bir süre hüküm sürebilir!


Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün müjdeli bir haber alabilirsiniz! Vize almak istiyorsanız, bugün vizenize kavuşabilirsiniz. İşler olumlu, istediğiniz gibi gelişebilir ve bu durum ruh halinize yansıyabilir. Mutluluğunuzu ailenizle paylaşın ve bunun sizi ne kadar yükselttiği fark edin. Ne demişler; mutluluk paylaştıkça artar! Sadece arkadaşlarınızı değil, ailenizi de bu mutluluk oyununa  katın!

Balık Burcu Günlük Yorumu
Çatışmalar bugün iş yerinde size yol gösterebilir. Omuzlarınızın üzerinde sağlam bir kafa tutun ve dilinize hakim olun. Farklılıklar yalnızca önemli düşünce süreçleri varsa ortaya çıkar ve bunu akılda tutmak size ilerlemek için gereken perspektifi vermelidir. Beyin fırtınası oluşturmak ve farklı fikirler dinlemek, durumları bakamadığınız açıdan görmenizi sağlayacaktır.
Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
hack forum warez script webmaster forumu torrent oyun